Вакансия
Рабочий

Запрошуємо чоловіків на підприємства Угорщини - м. Ясберень (обласний центр): пилорама по підготовці сировини, підприємство по виготовленню європіддонів. Оформлення офіційне.
Контактний телефон: +380 (99) 262 3610,
https://elenabestkft.business.site/
Необхідні документи: біометричний паспорт.
Графік роботи: зміна 06:00 - 14:30.
Основна початкова чиста ставка: HUF 1 100 год., якщо ви добре працюєте і приходите на роботу належним чином, то з бонусом + їдальня, зарплата становитиме від HUF 190 000.
Після випробувального терміну ми зазвичай збільшуємо зарплату, залежно від продуктивності, яка становитиме від HUF 210 000 разом з бонусом + кафе + пільга для українських робітників.
На 45-й день надається допомога на проїзд додому: HUF 10 000. Також можливо брати наднормові години роботи, які оплачуються нетто HUF 1 200/год.
У нас сучасні підприємства (окремі роздягальні, їдальні, автомати кави та безалкогольних напоїв). Ми визнаємо хорошу роботу, тому маємо унікальну систему бонусів: бонус за чистоту; бонус за відвідуваність; бонус за продуктивність; бонус за якість; SEP-карта, загальна премія HUF 50 000, якщо всі умови дотримані.
Для співробітників пропонується безкоштовне проживання в окремих будинках та велосипеди, можливий аванс, але це також залежить від кількості відпрацьованих днів.
Всі додаткові питання можна отримати за телефонами гарячої лінії.

Категория:Работа за рубежом

Подкатегория:прочие ...

Город:Венгрия, г. Будапешт

Зарплата от:$1000

Дата размещения:11.09.21

Заголовок:вакансия Рабочий г. Будапешт

Работодатель

Elena Elena

адрес: Pest megye, Csovar
email:

Информация о компании

закрыть Паспорт

Логин (Регистрация):
Пароль:

Забыл свой пароль…