Вакансия
Рабочий

Запрошуємо на роботу чоловіків і жінок до 50 років на підприємства Угорщини - в м. Папо (Pa`pa). Німецьке підприємство «Yanfeng» виготовляє компоненти салонів автомобілів (технологія виробництва включає лиття пластмас під тиском, пошиття та монтаж оббивки салонів зі шкіри). На підприємстві працює 2000 співробітників. Оформлення офіційне. Умова працевлаштування: успішне написання вступного тесту і відсутність медичних протипоказань.
Контактний телефон: +380 (99) 268 7082,
https://elenabestkft.business.site/
Необхідні документи: біометричний паспорт.
Графік роботи: для кваліфікованих працівників по оббивці салонів - 3-х змінна.
Зарплата: під час випробувального терміну HUF 210-230 тис., у разі переробки: HUF 240-270 тис. (на руки). Після випробувального терміну зарплата складе HUF 270-300 тис. на руки. Крім того, передбачена 13-а зарплата!
Груповий бонус (під час випробувального періоду 10% від основної зарплати; після випробувального періоду максимум 30% від основної зарплати). У разі присутності на зміні з 18:00 до 6:00 передбачена надбавка в розмірі 30%.
Проживання: в особняки сімейного типу, квартири і пансіонати в м Папа. За місцем проживання є можливість готувати їжу, прати, надається постільна білизна. Компанія намагається поселити подружні пари і членів сім'ї в одному місці.
Всі додаткові питання можна отримати за телефонами гарячої лінії.

Категория:Работа за рубежом

Подкатегория:прочие ...

Город:Венгрия, г. Будапешт

Зарплата от:$1000

Дата размещения:11.09.21

Заголовок:вакансия Рабочий г. Будапешт

Работодатель

Elena Elena

адрес: Pest megye, Csovar
email:

Информация о компании

закрыть Паспорт

Логин (Регистрация):
Пароль:

Забыл свой пароль…