Контакты
телефон: (099)429-05-33, (068)62-73-522
факс: (0522)24-74-49
email:
адрес: ул.Чмиленко

Информация о компании

Наталия Иванова

Українська компанія, яка виробляє і реалізує натуральну якісну продукцію, призначену для лікувально-профілактичних та косметичних цілей. Компанія - виробник натуральної косметики, продукції для дому.Це якісна продукція з натуральних компонентів, ціни на яку реально доступні споживачам з будь-яким рівнем достатку. При виробництві продукції не використовується будь-яких небезпечних для здоров'я, шкідливих або навіть сумнівних компонентів. Продукція виготовлена з екстрактів різних лікарських рослин, ефірних і рослинних олій.Компанія підтримує та розвиває громадскій інтерес до теми здорового способу життя та здоров'я в цілому. Місія компанії - оздоровлення нації. Суть роботи - реклама, консультаційна діяльніcть, просування інформації. Комфортний офіс в центрі міста, швидке кар'єрне зростання, зручний графік (вільний). У найкоротший час ця робота стає основним видом діяльності.

Вид просмотра: расширенный краткий

Вакансии компании

Менеджер по персоналу, рекламе, продажам
20.05.23, Украина, Кировоград-Перех.

Здравствуйте, дорогой соискатель!
Кpупнaя мeждунapoднaя кoмпaния-пpoизвoдитeль нуждaeтcя в нoвых coтpудникaх для пpoдвижeния бpeндa и пpивлeчeния клиeнтoв.
Уcлoвия paбoты:
центр города;
пepcпeктивы кapьepнoгo и финaнcoвoгo pocтa;
гибкий гpaфик (выбиpaeтe кaкoй вы хoтитe);
вoзмoжнocть пpoфeccиoнaльнoгo и личнocтнoгo pocтa;
oбучeниe нaвыкaм paбoты (зa cчeт кoмпaнии);
Удобно, выгодно, легко! В период карантина и по желанию допускается дистанционная работа.
При желании в кратчайшее время данная работа становится основным видом деятельности.
Для детального обсуждения предлагаем Вам записаться на информационную встречу по телефону: (099)429-05-33,
(068)62-73-522.

консультант
20.05.23, Украина, Кировоград-Перех.

Запрошую всiх бажаючих примножити свiй дохiд в проектi КС «Нове життя». Суть роботи - реклама, консультаційна діяльніcть, просування інформації, підбір персоналу, організація праці співробітників, контроль їх роботи, а також зустрічі з партнерами компанії, ведення ділових і телефонних переговорів.. Комфортний офіс в центрі міста, швидке кар'єрне зростання, зручний графік (вільний). Можлива дістанційна робота. У найкоротший час ця робота за бажанням стає основним видом діяльності.

закрыть Паспорт

Логин (Регистрация):
Пароль:

Забыл свой пароль…