Контакты
телефон:
0999615920
email:
Информация о соискателе
Олександр
Возраст: 62
Город: Украина, Киев
Знание языка: українська російська вільно, німецька з словником
Опыт работы: больше 10 лет
Образование: высшее
Стаж работы:
сільгосптехніка, сільгоспенерго,райдержадміністрація
Профессиональные навыки:
водійське посвідчення категорії АБС
Прочее:
атестований з охорони праці, електробезпеки, газового господавства
 
Вид просмотра: расширенный краткий

Резюме соискателя

Інженер-механік
08.10.18, Украина, Киев, оклад 20 грн.

РЕЗЮМЕ
на відповідну вакантну посаду.

Я, Катіман Олександр Васильович,07.09.1956 року народження, Одружений. Судимості не маю. Діти дорослі. Закінчили інтитути, працюють.

ОСОБИСТІ ЯКОСТІ:

Організаторські здібності, працелюбивий, комунікабельний, грамотна мова, іціативний, швидка навчаємість, порядність, чесність.Володію німецькою мовою. Перевод із словником. Вмію парацювати в команді. Володію персональним компютером (Word/Eksel/Internet). Атестований з охорони праці, з електробезпеки, з питань безпеки в газовому господарстві. Володію знанням трудового законодавства, законодавства з охорони праці і техніки безпеки, електробезпеки і безпеки в газовому господарстві. Володію питаннями ведення відповідної документації підприємств, установ (колективні договори, правила внутрішнього трудового розпорядку, накази, питаннями про прийом та звільнення, відпустки працівників відповідно до діючого законодавства, діловодство), тощо.

ОСВІТА ТА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ:

1973-1977 навчання в Новозибківському сільськогосподарському технікумі Брянської області. Отримав диплом техніка - механіка. 1981-1988 Навчання в Московському Всесоюзному сільськогосподарському 4 рівня акредитації інституті. Отримав диплом інженера-механіка. Проходив підвищення кваліфікації з охорони праці, з електробезпеки, з безпеки в газовому господарстві в цілому за можливості в навчально-курсових комбінатах та самоосвітою. Маю відповідний досвід роботи з перевіряючими з трудового законодавства,тощо.

ТРУДОВА ТА СЛУЖБОВА ДІЯЛЬНІСТЬ:

З червня1977 по травень 1978 працював в колгоспі ім. Чапаева головним інженером Новгород-Сіверського району Чернігівської області. У підпорядкуванні було близько 100 одиниць сільскогосподарської техніки та близько 70 працівників. З травня 1978 по травень 1980 служба в Армії в Закавказькому воєнному окрузі водієм бойових автомобілів,
Відкриті категорії: А1,В,С1,С. Водійський стаж з 1976 року до теперішнього часу. Маю також посвідчення тракториста. Працював в колгоспі під час переддипломної практики та в період літніх канікул. Вмію займатися ремонтною справою техніки.
З 1980 по 1981- інженер по гарантованому постачанню запчастин та техніки Новгород-Сіверського підприємства "Райсільгосптехніка"
З1981по 1984 інженер-технолог Новгород-Сіверського підприємства Райсільгосптехніка" У підпорядкуванні було близько 150 механізаторів та посадових осіб сільскогосподарських підприємств району.
З 1984 по 1988 - інженер по технічному обслуговуванню електроприладів підприємства "Райсільхоспенерго" на підприємствах району. У підпорядкуванні було близько 80 електромонтерів та посадових осіб сільськогосподарських підприємств району.
В 1988 році відповідно до районного кадрового резерву був переведений на посаду інструктора організаційного відділу Новгород-Сіверського районного виконавчого комітету, далі переведений у зв"язку з реорганізацією інструктором організаційного відділу Новгород-Сіверського районної державної адміністрації та працював до 1994 року. У підпорядкуванні було близько 160 посадових осіб державних установ та підприємств району
з 1994по 1995 рік у зв"язку з реоганізацією працював фахівцем по роботі з органами виконавчої влади.У підпорядкуванні було близько 100 посадових осіб державних установ та підприємств району.
З 1995по2000 рік у зв"язку з службовою необхідністю переведений та працював керівником -головним спеціалістом служби з охорони праці району при організаційному відділі районної державної адміністрації.У підпорядкуванні було близько 200 посадових осіб державних установ та підприємств району
З 2000 по 2007рік у зв"язку з реорганізацією був переведений та працював головним спеціалістом служби з охорони праці в управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації.У підпорядкуванні було близько 150 посадових осіб державних установ та підприємств району.
З 2007 по 2016 рік у зв"язку з реорганізацією був переведений та працював головним спеціалістом віділу праці в управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації.У підпорядкуванні було близько 100 посадових осіб державних установ та підприємств району.
З 2016 по 14.05.2018 року у зв"язку з реорганізацією був призначений та працював головним спеціалістом віділу соціального захисту учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб та з питань соціально-трудових відносин в управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації. У підпорядкуванні було близько 100 посадових осіб державних установ та підприємств району. У зв"язку із скороченням посади 14.05.2018 був звільнений за ст.87 ЗУ "Про державну службу".

e-mail:Oleksandr1956@i.uaКатіман О.В.

закрыть Паспорт

Логин (Регистрация):
Пароль:

Забыл свой пароль…