Контакты
телефон:
+380675049198
email:
Информация о соискателе
Игорь Флорианович
Возраст: 57
Город: Украина, Киев
Знание языка: немецким – читаю и перевожу со словарем
Опыт работы: больше 10 лет
Образование: высшее
Учебное заведение, специальность:
1983 – 1988 гг. Киевский институт народного хозяйства им. Д.С.Коротченко, г. Киев факультет – финансы и кредит, специальность – экономист, диплом №686241 от 30.06.1988г.
1995г. Украинская финансово-банковская школа. Курс «Международные расчеты и валютные операции» Свидетельство №1028 от 15.12.1995г.
Стаж работы:
1. АТ «ЗЛАТОБАНК»
Июнь 2010 по март 2011 аудитор отдела внутреннего аудита.

2. «Банк «Финансы и кредит»» ООО
январь 2007 по апрель 2009 старший аудитор Службы Внутреннего Аудита.

3. АКБ «ТАС-Комерцбанк»
октябрь 2006г. – январь 2007г. главный специалист Службы Внутреннего Аудита.

4. ОАО КБ «НАДРА», г. Киев
март 2003г. – сентябрь 2006г. главный аудитор, сектора аудиторских проверок, отдела аудита подразделений, Управления внутреннего аудита.
март 2002г. переведен на должность заместителя начальника отдела – руководителя группы, отдела ревизии.
август 2000г. советник дирекции региональной сети

5. АКБ «Премьербанк», филиал в г. Киеве
сентябрь 1999г. – март 2000г.
начальник валютного отдела

6. АКБ «Банк Элита», филиал в г. Киеве
сентябрь 1997г. – декабрь 1997г.
заместитель директора

7. АКБ «Реал Банк», Подольский филиал в г. Киеве
июнь 1996г. – август 1997г.
заместитель директора

8. АБ «Инко» Киевское Региональное управление
апрель 1992г. – июнь 1996г.
начальник отдела экспортно-импортных операций: контроль,

9. Внешэкономбанк СССР, Киевское городское управление
август 1990г. – апрель 1992г.
начальник отдела экспортно-импортных операций.

10. Жулянский машиностроительный завод
сентябрь 1988г. – август 1990г.
заместитель начальника финансового бюро.

11. Промстройбанк СССР Киевское облуправление, Оперу
январь 1988г. – сентябрь 1988г.
заместитель главного бухгалтера

12. Киевская облконтора Госбанка СССР, Оперу август 1979г. – декабрь 1987г. руководитель группы контроля и подготовки документов на ЭВМ и начальных МФО.
Профессиональные навыки:
MS DOS, Windows, MS Office, Internet – уверенный пользователь
 
Вид просмотра: расширенный краткий

Резюме соискателя

старший бухгалтер, бухгалтер
27.11.17, Украина, Киев, оклад 6050 грн.

Флоріанович Ігор Петрович
Адреса: м. Київ
Дата народження: 01.01.1961
Телефон: моб. (067) 504-91-98
e-mail: pif61@meta.ua
Мета: знайти роботу (заступника головного бухгалтера, заступника керівника), аудитора, керівника відділу внутрішнього аудиту банку.
Перевірки:
депозитних операцій юридичних осіб;
управління активами, пасивами та ліквідністю;
капіталу банку (в тому числі субординованого боргу);
здійснення банком функцій агента валютного контролю;
дотримання законодавства України при здійсненні операцій купівлі та продажу іноземної валюти;
організації роботи по дотриманню банком вимог законодавства України з питань запобігання легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом;
безнадійної заборгованості за кредитними операціями;
використання внутрішньобанківських рахунків;
ефективності заходів, вжитих Банком щодо посилення внутрішнього контролю по уникненню перекручення інформації що надається до НБУ, або подання даних статистичної звітності, що не відповідають реальній дійсності;
дотримання ефективності заходів щодо посилення внутрішнього контролю;
кредитних операцій;
тестування ефективності функціонування системи управління інформаційною безпекою;
організації роботи по дотриманню вимог нормативних актів при відкритті та обслуговуванні поточних рахунків;
дебіторської заборгованості;
правильності відображення у бухгалтерському обліку придбання та списання необоротних активів, своєчасність їх оприбуткування;
перевірки з питання чутливості до ринкових ризиків

Досвід роботи в банку:
2012р. – 2014р. ПАТ "Банк АЛЬЯНС", м. Київ
Посада: начальник Служби внутрішнього аудиту.
Обов'язки: .
• Проводив аудиторські перевірки з метою здійснення оцінки адекватності та ефективності системи внутрішнього контролю банку, її відповідності ступеню потенційного ризику, притаманного різним сферам діяльності банку, а також проводив оцінку його.
• Забезпечував організацію постійного контролю за дотриманням співробітниками банку встановленого документообороту, процедур проведення операцій, функцій та повноважень згідно з покладеними на них обов'язками.
• Проводив розгляд фактів порушень співробітниками банку чинного законодавства, нормативних актів Національного банку України та стандартів професійної діяльності, внутрішніх документів, які регулюють та визначають політику банку.
• Рекомендував керівництву банку приймати рішення щодо забезпечення недопущення дій, результатом яких може стати порушення чинного законодавства, нормативних актів Національного банку України.
• Розробляв рекомендації та вказівки щодо усунення виявлених порушень, покращення системи внутрішнього контролю та здійснював контроль за їх використанням.
• Забезпечував схоронність та повернення одержаних від підрозділів банку документів на всіх носіях.
• Забезпечував повноту документування кожного факту перевірки, оформлював письмово висновки, де відображав усі питання, вивчені в ході перевірки, та рекомендації, надані керівництву банку.
• Контролював організацію роботи в банку з вивчення усіма співробітниками вимог чинного законодавства України, нормативних актів Національного банку України, інших підзаконних та відомчих актів, внутрішніх документів банку на підставі переліку службових обов'язків.
• Брав участь у засіданнях Ради або Правління банку під час обговорення питань, які прямо або опосередковано стосуються стану бухгалтерського обліку, внутрішнього контролю й аудиту, зовнішнього аудиту, змін у структурі або розвитку банку.
2010р. – 2011р. АТ «ЗЛАТОБАНК», м. Київ
Посада: аудитор відділу внутрішнього аудиту.
Обов'язки: Перевірка філій та відділень банку, головного офісу.
2007р. – 2009р. «Банк Фінанси та кредит» ТОВ, м. Київ
Посада: старший аудитор Служби внутрішнього аудиту.
2006р. - 2007р. АКБ «ТАС - Комерцбанк», м. Київ
Посада: головний спеціаліст Служби внутрішнього аудиту.
2000р. - 2006р. ВАТ КБ «НАДРА», м. Київ
Посада: головний аудитор, сектора аудиторських перевірок, відділу аудиту підрозділів, Управління внутрішнього аудиту.
Освіта: 1983р. – 1988р. Київський інститут народного господарства ім. Д.С.Коротченка, м. Київ, факультет - фінанси і кредит, спеціальність – економіст.
Додаткова інформація:
Знання мов: Українська, російська – вільно, англійська, німецька – базова.
Впевнений користувач ПК.
Особисті якості: Вимогливий, відповідальний, по відношенню до себе. Працюю на результат. Постійно працюю над освоєнням нових секторів роботи та підвищую кваліфікацію.

розгляну різні пропозиції
27.11.17, Украина, Киев, оклад 6050 грн.

Я, Флоріанович Ігор Петрович, 1961 року народження, проживаю в м. Києві, мій телефон +38(067) 504-91-98, e-mail: pif61@meta.ua, хоча електронною поштою постійно не користуюсь, так, від випадку до випадку, але скриньку маю, іноді стає в нагоді, рідко, але стає. Так що краще дзвонити, телефон включений завжди. В соціальних мережах ніколи не був, так що шукати мене там марно, навіть через кеш. Маю вищу освіту: 1983р. – 1988р. Київський інститут народного господарства ім. Д.С. Коротченка, факультет - фінанси і кредит, кваліфікація – економіст.
Так от все, що тут нижче написано, було тільки для того щоб спитати: «Невже в столиці України нікому не потрібен працівник на роботу, я вже не кажу про банки, тут всім вже все зрозуміло, але бухгалтерія є у всіх підприємствах різних форм власності, фінансово-економічні структури існують в штаті підприємств та організацій?» Невже не потрібен економіст, який пропрацював в фінансовій сфері більше тридцяти років на різних: виконавчих, керівних і організаційних посадах. Я не домагаюсь високих чи керівних посад, це в мойому житті, мабуть можна так сказати, вже було. Я хочу знайти нормальну спокійну роботу рівня середньої заробітної плати в фінансово-бухгалтерській, економічній сфері.
Почався четвертий рік як я без роботи і набридло мені стирчати дома, але за весь цей час мені на моє офіційне резюме прийшло десь п’ять чи шість дзвінків в основному с пропозиціями щось продавати включаючи кредити від яких я відмовився так як всі розуміють що таке продавати товари в мережевому маркетингу, навіть коли товаром є кредит. Однак заради справедливості хочу сказати, що був один дзвінок з банку, що знаходиться на лівому березі з запрошенням на співбесіду на посаду начальника служби внутрішнього аудиту. Йшов місяць лютий 2017 року, погода була не просто погана, а дійсно люта, щось дуже крапало з неба, все це на землі утворювало лід, ще дув шалений вітер, та я, як на зло, десь підхопив застуду по повній, так що я відмовився. Потім згадуючи, з жалем, про це пригадав, скільки зараз безробітних банкірів та мені ще й п’ятдесят шість років, так що я був би навіть на в першій десятці на співбесіді, не кажучи вже про позитивний результат цієї події. Так що за три роки була одна і тільки одна така обставина.
Якщо можна так сказати все життя я працював в банках, так що можу називати себе банкіром хоча було, десь біля двох років пропрацював на заводі в фінансовому відділі (1988 – 1990), де основними моїми обов’язками було оформлення фінансово платіжних документів з військової прийомки і також загальні обов’язки в фінансовому відділі. Ще, біля двох років (1997 – 1999) працював в юридичній компанії економістом, виконував все що було потрібно як по фінансам так і по бухгалтерії. До речі якщо по фінансовій роботі та по бухгалтерії ще можна вважати обучають в навчальних закладах, то по оформленню фінансово платіжних документів з військової прийомки ніде нема нічого і приходилось брати приклади та ознайомлюватись з цим на ходу, що і було зроблено.
Почав я свою робочу діяльність першого серпня 1979 року в Державному банку Київської облконтори з посади бухгалтера та зарплатою 80,00 крб., через рік був призначений на посаду начальника відділу з зарплатою 150,00 крб. (щось закарбувалось в пам’яті), пройшовши всі попутні посади за рік. Треба сказати, що при моєму призначенні начальником відділу зверху прийшла вказівка по скороченню штату, почали скорочувати відділ, а куди його діти з дванадцятьма працівниками: шість операторів, три - начальні МФО, один - одногородні розрахунки, один - зведення документів, один - зведення операційного дня на Розрахунковому Центрі, та і десь я там, який за весь цей компот відповідає. То зробили не відділ, а групу, потім апарат, про групи та апарати в скороченні нічого не було, а мене зробили головним економістом всього цього. Зарплату залишили в 150,00 крб., плюс 25% премія. До чого це я? В цьому підрозділі ніколи не було дванадцять працівників, ну не було. Один з працівників був обов’язково на лікарняному сам, один по уходу за дитиною, один в відпустці, було всі три разом, було порізно, треба ще сказати, що найважливіший показник соцзмагання був: «економія фонду заробітної плати», тому ще й штат не завжди заповнювали повністю. А кількість документів в один операційний день становило шість тисяч максимум. Це було в останні дні місяця, чи коли гасилась картотека. Мінімум дві тисячі сімсот десь в середині. Мало хто просто бачив на столі шість тисяч платіжних документів в день, а їх треба було обробити певним чином в цей же день та звести операційний день банку. Так от коли б мені тоді дали хоч одного працівника не кажучи вже про двох, Боже збав, навіть без кваліфікації, тільки щоб на біле не казав чорне та виконував те що кажуть, я б був найщасливішою людиною. І не тільки я, а і інші працівники, на яких тоді лягали всілякі додаткові обов’язки. Але не тут - то було і ось так «щасливо» я пропрацював до десь жовтня 1988 року.

розгляну різні пропозиції
27.11.17, Украина, Киев, оклад 6050 грн.

Флоріанович Ігор Петрович
Адреса: м. Київ
Дата народження: 01.01.1961
Телефон: моб. (067) 504-91-98
e-mail: pif61@meta.ua
Мета: знайти роботу (заступника головного бухгалтера, заступника керівника), аудитора, керівника відділу внутрішнього аудиту банку.
Перевірки:
депозитних операцій юридичних осіб;
управління активами, пасивами та ліквідністю;
капіталу банку (в тому числі субординованого боргу);
здійснення банком функцій агента валютного контролю;
дотримання законодавства України при здійсненні операцій купівлі та продажу іноземної валюти;
організації роботи по дотриманню банком вимог законодавства України з питань запобігання легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом;
безнадійної заборгованості за кредитними операціями;
використання внутрішньобанківських рахунків;
ефективності заходів, вжитих Банком щодо посилення внутрішнього контролю по уникненню перекручення інформації що надається до НБУ, або подання даних статистичної звітності, що не відповідають реальній дійсності;
дотримання ефективності заходів щодо посилення внутрішнього контролю;
кредитних операцій;
тестування ефективності функціонування системи управління інформаційною безпекою;організації роботи по дотриманню вимог нормативних актів при відкритті та обслуговуванні поточних рахунків;
дебіторської заборгованості;
правильності відображення у бухгалтерському обліку придбання та списання необоротних активів, своєчасність їх оприбуткування;
перевірки з питання чутливості до ринкових ризиків

Досвід роботи в банку:
2012р. – 2014р. ПАТ "Банк АЛЬЯНС", м. Київ
Посада: начальник Служби внутрішнього аудиту.
Обов'язки: .
• Проводив аудиторські перевірки з метою здійснення оцінки адекватності та ефективності системи внутрішнього контролю банку, її відповідності ступеню потенційного ризику, притаманного різним сферам діяльності банку, а також проводив оцінку його.
• Забезпечував організацію постійного контролю за дотриманням співробітниками банку встановленого документообороту, процедур проведення операцій, функцій та повноважень згідно з покладеними на них обов'язками.
• Проводив розгляд фактів порушень співробітниками банку чинного законодавства, нормативних актів Національного банку України та стандартів професійної діяльності, внутрішніх документів, які регулюють та визначають політику банку.
• Рекомендував керівництву банку приймати рішення щодо забезпечення недопущення дій, результатом яких може стати порушення чинного законодавства, нормативних актів Національного банку України.
• Розробляв рекомендації та вказівки щодо усунення виявлених порушень, покращення системи внутрішнього контролю та здійснював контроль за їх використанням.
• Забезпечував схоронність та повернення одержаних від підрозділів банку документів на всіх носіях.
• Забезпечував повноту документування кожного факту перевірки, оформлював письмово висновки, де відображав усі питання, вивчені в ході перевірки, та рекомендації, надані керівництву банку.
• Контролював організацію роботи в банку з вивчення усіма співробітниками вимог чинного законодавства України, нормативних актів Національного банку України, інших підзаконних та відомчих актів, внутрішніх документів банку на підставі переліку службових обов'язків.
• Брав участь у засіданнях Ради або Правління банку під час обговорення питань, які прямо або опосередковано стосуються стану бухгалтерського обліку, внутрішнього контролю й аудиту, зовнішнього аудиту, змін у структурі або розвитку банку.
2010р. – 2011р. АТ «ЗЛАТОБАНК», м. Київ
Посада: аудитор відділу внутрішнього аудиту.
Обов'язки: Перевірка філій та відділень банку, головного офісу.
2007р. – 2009р. «Банк Фінанси та кредит» ТОВ, м. Київ
Посада: старший аудитор Служби внутрішнього аудиту.
2006р. - 2007р. АКБ «ТАС - Комерцбанк», м. Київ
Посада: головний спеціаліст Служби внутрішнього аудиту.
2000р. - 2006р. ВАТ КБ «НАДРА», м. Київ
Посада: головний аудитор, сектора аудиторських перевірок, відділу аудиту підрозділів, Управління внутрішнього аудиту.
Освіта: 1983р. – 1988р. Київський інститут народного господарства ім. Д.С.Коротченка, м. Київ, факультет - фінанси і кредит, спеціальність – економіст.
Додаткова інформація:
Знання мов: Українська, російська – вільно, англійська, німецька – базова.
Впевнений користувач ПК.
Особисті якості: Вимогливий, відповідальний, по відношенню до себе. Працюю на результат. Постійно працюю над освоєнням нових секторів роботи та підвищую кваліфікацію.

закрыть Паспорт

Логин (Регистрация):
Пароль:

Забыл свой пароль…